Series
Ratings
285
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 1.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 3.5