Movies
Ratings
175
A Perfect WorldRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Where to Invade NextRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0