Series
Ratings
20
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0