Movies
Ratings
75
SpyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0