Movies
Ratings
214
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
AmandaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Holiday In The WildRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The DigRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
East Side SushiRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0