Series
Ratings
26
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5