Series
Ratings
76
Moon KnightRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0- Dibo the Gift DragonRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0