Movies
Ratings
647
Tokyo MelodyRated ★ 4.0
SireneRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
One Shining DayRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Deep Blue NightRated ★ 3.5- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
Red DustRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The Chinese FeastRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.5
Lenz of SpinozaRated ★ 3.5