Movies
Ratings
731
Us and ThemRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
10DanceRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 1.5
SuburbiconRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Watching the DetectivesRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 2.5
The AxRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0