Movies
Ratings
1660
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0