Movies
Ratings
929
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Sunrise: A Song of Two HumansRated ★ 4.5- Shadow ThiefRated ★ 3.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5
High Plains DrifterRated ★ 4.0- CrunchRated ★ 3.0
- Possible Misfortunes on the StreetRated ★ 4.0
- My Name is B.J Song! He Can't be That Strong!!Rated ★ 3.0
The KidRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5- “Ana, Three Minutes"Rated ★ 2.5
- High Surf ExpectedRated ★ 3.5