Movies
Ratings
369
Sentimental ValueRated ★ 4.0
EternityRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
MimangRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0