Movies
Ratings
522
ArrivalRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.5- Between you and meRated ★ 3.0
Four Heads Are Better Than OneRated ★ 3.0
Sallie Gardner at a GallopRated ★ 4.0
Women FightingRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The AddictionRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.0