Series
Ratings
33
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5