Series
Ratings
23
My NameRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 5.0