Movies
Ratings
131
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0