Series
Ratings
37- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0