Movies
Ratings
45
Jurassic WorldRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0