Movies
Ratings
64
The Parent TrapRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0