Movies
Ratings
209
The SwindlersRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0