Movies
Ratings
732
FrankensteinRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0