Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.0