Series
Ratings
25
Moon KnightRated ★ 5.0
Ordeal by InnocenceRated ★ 2.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy MilliganRated ★ 2.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 4.5
The RipperRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5