Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5