Movies
Ratings
1444
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- CandyRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 1.5