Series
Ratings
273
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0