Movies
Ratings
643
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 1.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
GrindhouseRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0