Movies
Ratings
49
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Mother and the Cuckoo ClockRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5