Movies
Ratings
100
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0