Movies
Ratings
20
My Sassy GirlRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0