Movies
Ratings
435
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0