Movies
Ratings
620
Warm BodiesRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Just Go with ItRated ★ 2.0
The Pink PantherRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The 15:17 to ParisRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Racing StripesRated ★ 2.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 4.0