Series
Ratings
28
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0