Movies
Ratings
291
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5