Movies
Ratings
260
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5