Movies
Ratings
457
HoppersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5