Movies
Ratings
49
Rough NightRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0