Series
Ratings
142
Rick and MortyRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 2.5
BlackRated ★ 2.5
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0