Titles you rated
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0
My Dear DestinyRated ★ 5.0- Power Master MaxmanRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
A Taste of HoneyRated ★ 5.0
Guilty: Kono Koi wa Tsumi DesukaRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0