Movies
Ratings
202
After My DeathRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5