Movies
Ratings
741
Moana 2Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
52-Hertz WhalesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5