Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0