Movies
Ratings
268
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
New Initial D the Movie Legend 3 - DreamRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Weather ManRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5