Movies
Ratings
138
IrreversibleRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The CommuterRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0