Series
Ratings
45
Attic CatRated ★ 0.5
GiantRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.5
Hanasaku IrohaRated ★ 0.5
Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 1.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 0.5