Movies
Ratings
473
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Re-startRated ★ 3.5