Movies
Ratings
478
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5