Movies
Ratings
416
Green BookRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0