Series
Ratings
24- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5