Movies
Ratings
986
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Edge of DemocracyRated ★ 4.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0